Haberler

Web sitenize ulaşamıyor veya güncel halini görüntüleyemiyorsanız, DNS sorunu yaşıyor olabilirsiniz. 1- Bilgisayarınızdan Başlat > Çalıştır yolunu izleyerek, karşınıza gelen ekrana cmd yazdıktan sonra Tamam butonuna basınız. (Dilerseniz Başlat+R tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz) 2- Karşınıza gelen dos ekranına sırasıyla aşağıdaki komutları yazarak, her bir komutu yazdıktan sonra klavyenizden enter tuşuna basınız.   ipconfig /flu..

DEVAMINI OKU

Hostunuza SSL hizmeti aldınız ve sitenize Https:// şeklinde girildiğinde yeşil bar aktif oluyor ise; Web sitenizde SSL çalıştırmak ve sitenize ne şekilde girilirse girilsin otomatik Https olarak açılması için, tek yapmanız gereken aşağıda verilen kodu ftp'nizin anadizininde bulunan .htaccess dosyasına eklemektir. Kodda belirtilen www.showyazilim.com adresini kendi web adresiniz ile değiştirmeyi unutmayınız.   Aşağıdaki kodu .htaccess dosyanızın en üst kısmına e..

DEVAMINI OKU

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; 1000 adet broşür sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz. Televizyon ve radyo reklamlarına hiç girmeyelim onlara verilen rakamlarla 100 tane web sit..

DEVAMINI OKU